0
07191009001

مشاوره ویژه دانش آموزان کنکوری و پایه

مشاوران کنکور آموزشگاه اوج در زمينه كنكور و خدمات مشاوره، از تخصص و تجربه لازم برخوردار هستند. مشاوران كنكور آکادمی اوج جز برترین و با سابقه ترین مشاوران کنکور بوده که با تجربه و مهارت تخصصی خود برنامه مطالعاتی دانش آموزان را متناسب با هدف و توانایی وی چیده و همچنین بر اجرای برنامه نیز نظارت کامل دارند. دانش آموزان علاوه بر دریافت برنامه مطالعاتی ؛ با چگونگی مطالعه هر درس , روش های تست زنی , بودجه بندی کنکور و منابع مناسب از طریق مشاور خود آشنا می شوند. مشاوران خبره آکادمی اوج همچنین وضعیت روحی و عمومی دانش آموزان را نیز در نظر گرفته و با برگزاری کارگاه های انگیزشی روحیه دانش آموزان را حفظ کرده و به آنان برای پیمودن این مسیر سخت انگیزه می دهند. در آکادمی اوج جلسات مشاوره به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود و دانش آموزان می توانند متناسب با شرایط خود انتخاب کنند که چگونه در جلسات مشاوره خود حاضر شوند.
طرح های مشاوره در آکادمی اوج مختلف بوده و خدمات گوناگونی را شامل می شود.
در طرح مشاوره عمومی دانش آموزان علاوه بر جلسات خصوصی برنامه مطالعاتی خود را برای ۲ هفته دریافت کرده, در آزمون ها شرکت کرده و به صورت یک هفته در میان با شرکت در کارگاه های انگیزشی روحیه خود را بازسازی می کنند. پشتیبان هفته ای ۲ بار با دانش آموز تماس گرفته وضعیت وی را چک کرده و گزارش عملکرد وی را بررسی می کند.
طرح خصوصی برای آن دسته از داوطلبان که به پیگیری تلفنی و آزمون های هفتگی احتیاج دارند مناسب می باشد تا علاوه بر دریافت برنامه مطالعاتی و شرکت در کارگاه های انگیزشی از خدمات بیشتری بهره ببرند.
سومین طرح مشاوره , مشاوره ویژه می باشد که خدماتی فراتر از طرح های عمومی و خصوصی داشته و پشتیبانی تلفنی , آزمون و برنامه ریزی به صورت هفتگی است. کارگاه های مشاوره انگیزشی نیز که جز جدایی ناپذیر مشاوره آکادمی اوج می باشد و شامل این طرح نیز می شود.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید