0
07191009001

آزمون های آزمایشی اوج

آموزشگاه علمی آزاد اوج برای آمادگی دانش آموزان دختر و پسر کنکوری آزمون های آزمایشی برگزار می کند تا هر دانش آموز با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شده و به مرور نقاط ضعف خود را از بین برده و همچنین با شرکت در آزمون های آکادمی اوج شرایط و فضای کنکور برای داوطلبان شبیه سازی شده و آنان می توانند با ترس و استرس خود رو به رو شده و با آن مقابله کنند.همان طور که مستحضر هستید، آموزشگاه علمی آزاد اوج یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور است که با گماردن اساتید برتر کشوری در کنار هم توانسته است در طی این چند سال اخیر کمک شایان توجهی به تمامی دانش آموزان پسر و دختر مقطع دبیرستان کرده و زمینه رشد و پیشرفت آن ها را در کنکور سراسری فراهم کند. در همین راستا با توجه به اینکه اساتید این آموزشگاه همگی از جمله اساتید برتر کشوری بوده و تألیف کتاب های کمک درسی – آموزشی را بر عهده داشته اند با کوله باری از تجربه راهنمای بسیار خوبی برای داوطلبین کنکور بوده و دانش آموزان با بهره گیری از آنان می توانند به سادگی مراحل سخت کنکور را پشت سر بگذارند.

نظرات دانش آموزان در مورد آزمون های آزمایشی
من با کمک آزمون های اوج مدیرت زمان توی آزمون رو یاد گرفتم.
استاد هر جلسه آزمون میگرفت و آموخته های ما را به چالش می کشید.
من با آزمون هایی که بعد و قبل از کلاسها برگزار می شد فهمیدم چقدر توی مطالبی که فکر می کردم خیلی خوب بلدم اشکال دارم!
آزمون های آزمایشی و نحوه برپایی آن ها

به صورت سه هفته ای یک بار با بودجه بندی متناسب با کلاس و مشاوره برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم طی ۱۳ مرحله و دانش آموزان کنکوری طی ۱۸ مرحله با بیشترین شباهت به کنکور سراسری در بازه مردادماه تا تیرماه برگزار خواهد شد که از بانک سوال اوج که طراحان آن از اساتید برتر کنکور کشور می باشند ، پس از آزمون ، تحلیل آزمون توسط طراحان سوال همان آزمون انجام خواهد شد و در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت ، یکی از بزرگترین مشکلات دانش آموزان عدم تطابق بودجه بندی آزمون ها با کلاس و یا مشاور می باشد که در این مرکز جهت جلوگیری از ناهماهنگی و دوگانگی برنامه دانش آموز ، برنامه ای واحد در نظر گرفته شده است. برای انگیزه دانش آموزان در تمامی آزمون ها برای نفر اول تا سوم هر آزمون جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است.

آزمون های آنلاین و حضوری

آزمون های آزمایش موسسه اوج به سه صورت آنلاین ، حضوری و آزمون های هماهنگ با قلم چی برگزار می شود. این آزمون ها داری هزینه ای بسیار کم در کنار کیفیت بسیار بالا می باشند. دانش آموزان می توانند مشخص کنند که آزمون های تستی یا آزمون های تشریحی را در نظر دارند تا با توجه به سوالاتی که در اختیارشان قرار می گیرد خود را برای امتحانات پایان ترم یا برای کنکور سراسری آماده سازند.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید