0
07191009001

کلاس های حضوری شیراز

انتخاب دوره بر اساس رشته تحصیلی شما :

آموزشگاه اوج با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های حضوری کنکور برای داوطلبین رشته های تجربی ،‌ریاضی ، انسانی ،‌هنر و زبان امسال نیز تصمیم گرفته تا کلاس های حضوری خود را در دو گروه ویژه و عادی برگزار کند. 

در گروه ویژه تعداد دانش آموزان محدود بوده و نهایتا ۱۰ الی ۱۵ نفر را شامل می شود. گروه عادی تعداد دانش آموزان بیشتری را شامل می شود که با توجه به بیماری کرونا تمام پروتکل های بهداشتی در هر دو گروه رعایت شده و دانش آموزان با حفظ نکات بهداشتی و رعایت فاصله ایمنی در کلاس حضور پیدا می کنند.

کلاس های حضوری آموزشگاه اوج بر اساس برنامه ریزی مشخص توسط برترین و با تجربه ترین اساتید کنکور کشور برگزار می شود. اساتید آکادمی اوج تمام مطالب را با بیانی گیرا و روان به دانش آموزان تدریس کرده ‌، آزمون های برنامه دار جهت تثبیت مطالب و ارزیابی دانش آموزان برگزار کرده و هر جلسه تمرینات مشخص و هدفمندی را برای دانش آموزان تعیین می کنند.

از آنجا که دانش آموزان در کلاس های حضوری مقید به حضور به موقع در کلاس و انجام تکالیف مشخص شده و تحویل به آموزشگاه بوده و شرکت در آزمون ها نیز اجباری می باشد ، با شرکت در کلاس های حضور ی در مسیر مشخص و هدفمندی قرار گرفته و با تلاش و پشتکار می تواند به موفقیت برسد.