0
07191009001

کمپ مطالعاتی

یکی از خدماتی که آموزشگاه علمی آزاد اوج هر ساله در اختیار کلیه دانش آموزان پسر و دختر قرار می دهد ، برگزاری کمپ مطالعاتی می باشد. کمپ مطالعاتی به مکانی غرق در سکوت و آرامش اطلاق می گردد که دانش آموزان می توانند با استفاده از جو آرام و به دور از حاشیه در این محیط درس خوانده و از این مکان برای استفاده به جا و درست در راستای موفقیت در کنکور سراسری ۱۴۰۰ بیشترین بهره را ببرند ؛ تا دیگر هیچ گونه عذر و بهانه ای برای درس نخواندن آن ها وجود نداشته باشد. چرا که بسیاری از داوطلبان کنکورهای سراسری به دلایل مختلف ممکن است مکان مناسبی برای مطالعه و درس خواندن نداشته باشند و این مسئله را دستاویزی برای درس نخواندن خود به حساب می آورند. کمپ مطالعاتی آموزشگاه اوج می کوشد نقشی هر چند کوچک در موفقیت دانش آموزان داشته باشد.

ویژگی های کمپ مطالعاتی

کمپ مطالعاتی که آموزشگاه علمی آزاد اوج برای استفاده از دانش آموزان در نظر گرفته است؛ دارای ویژگی های منحصر به فردی است. از جمله این ویژگی های می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمپ دخترانه و پسرانه

کمپ مطالعاتی دخترانه و پسرانه به صورت مجزا در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است تا دانش آموزان بتوانند در فضایی بسیار مناسب در کنار هم و رقبای خویش به مطالعه دروس عمومی و تخصصی بپردازند و در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از رقبای خود عقب نمانند. دانش آموزان می توانند از امکانات این کمپ مطالعاتی و جو بسیار مناسب آن بهره لازم را برده و خود را برای کنکور سراسری آماده سازند.

کمپ عمومی و کمپ ویژه VIP

دو نوع کمپ مطالعاتی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است که یکی از آن ها کمپ مطالعاتی عمومی است که همه دانش آموزان دختر و پسر می توانند در ساعت مشخص وارد آنجا شده و به مطالعه بپردازند و یک نوع دیگر این کمپ مطالعاتی که بسیار جالب و شایان توجه است، کمپ مطالعاتی ویژه یا VIP می باشد که امکانات رفاهی- آموزشی این کمپ مطالعاتی بسیار ویژه و فراتر از کمپ عمومی بوده و دانش آموزان کنکوری با تعداد کم و امکانات متفاوت به مطالعه دروس خود بپردازند و این گونه دانش آموز را ترغیب به مطالعه دروس عمومی و تخصصی مورد نیاز در کنکور سراسری ۱۴۰۰ کرد . این کمپ مطالعاتی تلاش می کند تا با فراهم کردن محیطی مناسب برای مطالعه ؛ سهمی هر چند کوچک در موفقیت دانش آموزان داشته باشد.

ما را در تلگرام دنبال کنید
ما را در اینستاگرام دنبال کنید
ما را در سروش دنبال کنید
ما را در فیسبوک دنبال کنید
ما را در پینترست دنبال کنید
ما را در توییتر دنبال کنید