0
07191009001

کلاس های حضوری تهران

انتخاب دوره بر اساس رشته تحصیلی شما :

آموزشگاه اوج با بیش از ۸ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین کنکور ، امسال نیز برای پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در رشته های تجربی ، ریاضی ، هنر و زبان کلاس های حضوری در دو گروه ویژه و عادی برگزار می کند.

در گروه ویژه تعداد دانش آموزان محدود بوده و نهایتا ۱۰ الی ۱۵ نفر در کلاس حضور دارند. گروه عادی تعداد دانش آموز بیشتری را شامل می شود که با توجه به بیماری کرونا تمام پروتکل های بهداشتی در هر دو گروه رعایت شده و دانش آموزان با رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله ایمنی در کلاس حضور پیدا می کنند.

کلاس های حضوری آموزشگاه اوج بر اساس برنامه ریزی مشخص توسط برترین و برجسته ترین اساتید کنکور کشور برگزار می شود. اساتید آکادمی اوج با بیانی گیرا و روان تمام مطالب را تدریس کرده ، آزمون های برنامه دار جهت تثبیت مطالب و ارزیابی دانش آموزان برگزار کرده و هرجلسه تمرینات مشخص و هدفمندی را برای دانش آموزان مشخص می کنند. بدیهی ست که حضور به موقع در کلاس ها ، شرکت در آزمون ها و تحویل به موقع تکالیف اجباری بوده و تمام دانش آموزان موظف به رعایت نظم و قوانین آموزشگاه هستند.

این نظم و قانون مداری آموزشگاه موجب می شود که دانش آموزان و دواطلبین کنکور در مسیری مشخص قرار گرفته و با تلاش و پشتکار به اهداف خود برسند.